Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž 

chrbát           30 min 17 €

celotelová    60 min 30 €

                      90 min 37 €

 

 

    Na rozdiel od klasických masáži v Európe, kde je klient pri masáži nahý, pri tradičnej thajskej masáži je klient oblečený do uniformy, t.j. do dvojdielneho ľahkého oblečenia. Masáž sa vykonáva na pružnej podložke na zemi. Masáž stimuluje krvný obeh, uvolňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie toxínov z tela, zbavuje pocitu únavy a nervového vyčerpania. Naťahovaním a cvičeniami masáž uvoľňuje napätie a stuhnutosť,  svalov a kĺbov.

Telová Peeling masáž

Telové Peeling thajská masáž

Telová Peeling masáž   

60 min  40  €

90 min  46  € 

 

 

 

Telový peeling je populárne ošetrenie, ktoré odstraňuje odumreté bunky, hydratuje vašu pokožku a ponecháva ju hladkú a jemnú. Vykonáva sa zvyčajne morskou soľou alebo cukrom, zmiešaným s nejakým druhom masážneho oleja a aromatickými éterickými olejmi.

Thajská aromatická masáž

Aromatická masáž

Thajská aromatická masáž   

iba chrbta       30 min 19 €

chrbta,šija,ramien 30 min 19 €

chrbta,šija,ramien 60 min 34 €

celotelová   60 min  37  €

celotelová   90 min  46  €     

 

 

Aromatická masáž využíva synergický efekt spojenia tradičnej thajskej masáže a aromaterpie.  Pri masáži dochádza k väčšiemu pôsobeniu na limbický systém.  Masáž pomôže vašej pokožke absorbovať aromatické oleje,  ktoré zvyšujú účinnosť masáže pri liečeni konkrétnych fyzických problémov.

Thajská masáž bylinnými kameňmi

Bylinnná masáž

Bylinná masáž

chrbta,šija,ramien  60 min 39 €

celotelová  60  min  40  €

celotelová  90  min  46  € 

 

Bylinná masáž využíva synergický efekt spojenia tradičnej thajskej masáže a fytoterapie. Účinnosť masáže sa znásobuje liečivými látkami zo zmesi bylín.

Thajská Reflexologická masáž nôh

Reflexologická masáž nôh

Thajská Masáž Chodidel

15  min  10  €

30  min  19  €

60  min  29  €

 

 

 

Na chodidle sa nachádza najviac akúpresúrnych bodov. Tlakom na tieto body sa zlepšuje činnosť konkrétnych telesných orgánov. Masáž akupresúrnych bodov na chodidle vracia telu energetickú vyváženosť, odstraňuje stres a zabraňuje rôznym neduhom a chorobám.

Masáž Tváre

Masáž Tváre

60 min  38  €

90  min  45  €

iba očí  15  min  10  €

 

Masáž tváre pomáha odstrániť odumreté bunky pokožky, aby sa znížili tmavé škvrny na tvári, čistí a hydratuje pokožku a tmavé škvrny na tvári.

 

Masáž tváre 60 minút

1. Čistenie tváre čistiacim prostriedkom

2. Odstránenie drsnej pokožky

3. Maska očí

4. Masáž tváre

5. Nanesenie očného krému a krému na tvár.

 

Masáž tváre 90 minút

1. Čistenie tváre čistiacim prostriedkom

2. Odstránenie drsnej pokožky

3. Maska očí

4. Masáž tváre

5. Maska tváre

6. Nanesenie očného krému a krému na tvár. Ak si želáte masku proti vyrážkam, zaplatíte naviac 5 €

Masáž horúcimi lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi

iba chrbta    30  min   20 €

celotelová   60  min  40 €

celotelová    90 min   49 €

 

 

Je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na  (energetických dráhach) a rozprúdia energiu v tele. Majú schopnosť absorbavať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožne svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazne prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela. Pozitívne vplýva aj na lymfatický systém, relaxáciu svalstva spojenú s ústupom bolesti. Estetická masáž sa využíva na zlepšenie tonizácie svalstva i na pôsobenie proti celulitíde. Táto masáž pôsobí antistresovo, využíva sa aj v oblasti psychiky, pretože odoberá negatívnu energiu.

Masáž pre dvoch

 Masáž pre dvoch 

30 min 32 €

60 min 65 €

90 min 85 €

 

Chcete zdielať prijemné dojmy a pocity s blizkou osobou priamo pri masáži? Zažite to spoločne! Podeľte sa o zážitok so svojim partňerom, alebo priateľkou, či rodinným príslušníkom. Vykonávame masáže aj pre dvoch ľudí súčasne. Masáž prebieha v jednej miestnosti alebo v oddelených miestnostiach ( podľa želania ), masáže vykonáva masér a masérka.

Štvorručná masáž

Štvorručná masáž 

60 min 66 €

 

Špeciálna masáž pre tých najnáročnejších, Počas ktorej sa o vás postarajú dve profesionálne vyškolené masérky. Masáž podporuje krvný obeh, napomáha v odbúravaní škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, zmierňuje bolesti vo svaloch, udržiava pružnosť, hebkosť a jemnosť pokožky, tvaruje postavu, osviežuje unavené telo aj ducha, pomáha dosahovať stav úplnej harmónie a pokoja.

Thajská masáž s teplým voskom

Thajská masáž s teplým voskom 60 min 37 €

 

Relaxačná masáž zameraná na skrátené alebo preťažené svaly, uvoľňuje aj šľachové a svalové úpony na kľboch. Jej cieľom je uvoľnenie napätia vo svaloch a na kĺboch, ktoré bránia optimálnemu pohybu.

Masáž na chudnutie a proti celulitíde

Masáž na chudnutie a proti celulitíde 45 min 35 €

 

Pri tejto masáži sa telo prekrvuje a zbavuje škodlivých látok a v spojivových tkanivách dochádza k stimulácii, čo podporuje redukciu celulitídy a zoštíhľovanie. Vďaka špeciálnej technike je pokožka po absolvovaní procedúry viditeľne hladšia a jemnejšia. Masáž je ideálna pri bolestiach hlavy, stuhnutosti a bolesti šije, chronickej únave, tráviacich ťažkostiach, celulitíde a nadváhe.